Historię tych miejsc tworzymy nieprzerwanie
warszawa@hotel.com.pl
v
NAJLEPSZE CENY, NAJLEPSZE OFERTY BOOK ONLINE
Hotel Warszawa > Pokoje i Apartamenty
Pokoje i Apartamenty
W hotelu znajdują się 142 pokoje i apartamenty – wszystkie są zaprojektowane indywidualnie, z niezwykłą starannością o szczegóły. W niektórych pokojach widoczne są betonowe stropy konstrukcyjne. Wnętrza są wykonane z najszlachetniejszych materiałów, w których dominuje kamień, stal, miedź i szkło. Łazienki zostały wykończone marmurem najlepszej jakości, dobranym z najlepszych światowych źródeł.
Wspólnie z subtelnymi, drewanianymi wykończeniami tworzą poczucie niespotykanej elegancji i luksusu. Dekadenckie ręczniki kąpielowe i kosmetyki Acqua di Parma dopełniają obraz komfortu i stylu. Każdy posiada osobną łazienkę, wyposażoną w wannę i prysznic. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, mini bar oraz bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi.
Pokoje dwuosobowe

Duże, przestronne pokoje dwuosobowe ulokowane są na pierwszych sześciu piętrach. Część z nich znajduje się w nowej części budynku z oknami wychodzącymi na przeszklone patio. Pozostałe umieszczone są wzdłuż ulicy Świętokrzyskiej. Pokoje posiadają jedno łóżko typu King Bed. Łazienki wyposażone są w większości w wannę i prysznic.
Pokoje dwuosobowe z dwoma łóżkami

Pokoje znajdują się na piętrach 3-5 i ulokowane są głównie w nowej część budynku z widokiem na przeszklone patio. Pokoje wyposażone są w dodatkowe łózko pojedyncze co czyni pokój idealnym dla gości podróżujących z dziećmi. Podobnie jak pokoje dwuosobowe, łazienki posiadają zarówno wannę jak i prysznic.
Junior Suite

Pokoju typu Junior Suite znajdziemy na kondygnacjach od pierwszej do dwunastej. Duże, wygodne pokoje posiadają wydzieloną część sypialną i dzienną. Wyposażone są duże łóżko typu King Bed.
Junior Suite z dwoma łóżkami

Pokoje znajdują się na piętrach od 1 do 5. Posiadają duże łóżko King Size oraz jedno łóżko pojedyncze. Junior Suite z dwoma łózkami to idealny pokój dla podróżujących rodzin, które cenią sobie odrobinę luksusu.
Penthouse

Znajdujący się na ostatnim piętrze penthouse posiada dużą przestrzeń dzienną oraz dwie sypialnie z osobnymi łazienkami. Druga sypialnia znajduję się na niewielkiej antresoli, na której znajduje się również niewielki gabinet oraz wejście na ogromny taras widokowy znajdujący się na dachu hotelu.
Apartament Standard

Apartamenty Standard ulokowane są na różnych piętrach. Najwyższy z nich znajduje się na 15 piętrze tuż pod apartamentem prezydenckim. Wszystkie apartamenty typu Standard składają się z dwóch pomieszczeń. Ich stałym wyznacznikiem jest wydzielona część wypoczynkowa oraz przestronna sypialnia. W łazienkach znajdziemy prysznic i wannę.
Apartament Lux

Apartamenty typu Lux to miejsca przestronne, pełne uroku i komfortu. Zlokalizowane są w części wieżowej. Jak każdy apartament, podzielone są na dwie części: przestronny gabinet do pracy oraz równie obszerną sypialnię. Łazienka wyposażona jest w wannę i osobny prysznic.
Galeria