Historię tych miejsc tworzymy nieprzerwanie
warszawa@hotel.com.pl
v
Hotel Warszawa > Pokoje i Apartamenty
Pokoje i Apartamenty
W hotelu znajdują się 142 pokoje i apartamenty – wszystkie są zaprojektowane indywidualnie, z niezwykłą starannością o szczegóły. W niektórych pokojach widoczne są betonowe stropy konstrukcyjne. Wnętrza są wykonane z najszlachetniejszych materiałów, w których dominuje kamień, stal, miedź i szkło. Łazienki zostały wykończone marmurem najlepszej jakości, dobranym z najlepszych światowych źródeł.
Wspólnie z subtelnymi, drewanianymi wykończeniami tworzą poczucie niespotykanej elegancji i luksusu. Dekadenckie ręczniki kąpielowe i kosmetyki Acqua di Parma dopełniają obraz komfortu i stylu. Każdy posiada osobną łazienkę, wyposażoną w wannę i prysznic. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, mini bar oraz bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi.

Pokoje dwuosobowe

Duże, przestronne pokoje dwuosobowe ulokowane są na pierwszych sześciu piętrach. Część z nich znajduje się w nowej części budynku z oknami wychodzącymi na przeszklone patio. Pozostałe umieszczone są wzdłuż ulicy Świętokrzyskiej. Pokoje posiadają jedno łóżko typu King Bed. Łazienki wyposażone są w większości w wannę i prysznic.

Pokoje dwuosobowe z dwoma łóżkami

Pokoje znajdują się na piętrach 3-5 i ulokowane są głównie w nowej część budynku z widokiem na przeszklone patio. Pokoje wyposażone są w dodatkowe łózko pojedyncze co czyni pokój idealnym dla gości podróżujących z dziećmi. Podobnie jak pokoje dwuosobowe, łazienki posiadają zarówno wannę jak i prysznic.

Junior Suite

Pokoju typu Junior Suite znajdziemy na kondygnacjach od pierwszej do dwunastej. Duże, wygodne pokoje posiadają wydzieloną część sypialną i dzienną. Wyposażone są duże łóżko typu King Bed.

Junior Suite z dwoma łóżkami

Pokoje znajdują się na piętrach od 1 do 5. Posiadają duże łóżko King Size oraz jedno łóżko pojedyncze. Junior Suite z dwoma łózkami to idealny pokój dla podróżujących rodzin, które cenią sobie odrobinę luksusu.

Apartament Standard

Apartamenty Standard ulokowane są na różnych piętrach. Najwyższy z nich znajduje się na 15 piętrze tuż pod apartamentem prezydenckim. Wszystkie apartamenty typu Standard składają się z dwóch pomieszczeń. Ich stałym wyznacznikiem jest wydzielona część wypoczynkowa oraz przestronna sypialnia. W łazienkach znajdziemy prysznic i wannę.

Apartament Lux

Apartamenty typu Lux to miejsca przestronne, pełne uroku i komfortu. Zlokalizowane są w części wieżowej. Jak każdy apartament, podzielone są na dwie części: przestronny gabinet do pracy oraz równie obszerną sypialnię. Łazienka wyposażona jest w wannę i osobny prysznic.

Apartament Prezydencki

Znajdujący się na ostatnim piętrze apartament prezydencki posiada dużą przestrzeń dzienną oraz dwie sypialnie z osobnymi łazienkami. Druga sypialnia znajduję się na niewielkiej antresoli, na której znajduje się również niewielki gabinet oraz wejście na ogromny taras widokowy znajdujący się na dachu hotelu.