Historię tych miejsc tworzymy nieprzerwanie
warszawa@hotel.com.pl
v
Book Online
Hotel
v
Przyjazd
v
Wyjazd
v
Dorośli
+
-
Dzieci
+
-
Szukaj
NAJLEPSZE CENY, NAJLEPSZE OFERTY BOOK ONLINE
Hotel Warszawa
Prudential
Jeden z najważniejszych przedstawicieli polskiej architektury międzywojennej. Stał się ważnym symbolem odradzającej się po wojennej zawierusze Warszawy. Górujący majestatycznie nad stolicą, widoczny z odległości nawet 20 km. Jego nowoczesna stalowo-żelbetowa konstrukcja była odpowiedzią na silną i dynamiczną urbanizację aglomeracji warszawskiej oraz dowodem na mistrzostwo przedwojennej inżynierii. Dziś to jeden z najnowocześniejszych hoteli w Polsce.

ODKRYJ WIĘCEJ

Restauracje

Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja warszawska
Warszawska

Znajdująca się tuż pod głównym holem, na poziomach -1 oraz -2 to komfortowe miejsce na relaks lub spotkanie z przyjaciółmi oraz klientami. Duża przeszklona kuchnia, a także otwarta przestrzeń ograniczona jedynie zabytkowymi fundamentami to jedne z wielu cech charakterystycznych, które pozwolą poczuć się tu wyjątkowo.
Odkryj więcej
Pięciogwiazdkowy Hotel Warszawa - restauracja szóstka
Szóstka

Znajdująca się na 6 piętrze Restauracja Szóstka to miejsce przeznaczone dla osób poszukujących nowych doznać kulinarnych. Duża otwarta kuchnia, w której na oczach gości przygotowywane są potrawy, z pewnością wzmocnią doznaznia zmysłowe, zaś wielki taras umiejscowiony wzdłuż ulicy Świętokrzyskiej pozwoli podziwiać panoramę Warszawy. Otwarcie wkrótce
Wellness & Spa

Na poziomie -1 znajduje się wyjątkowe centrum wellness and spa. Znajdziemy tam dwa gabinety - jednoosobowy oraz dwuosobowy, gdzie na życzenie gości i za uprzednią rezerwacją odbywają się masaże.
Kontakt

Hotel

recepcja.warszawa@hotel.com.pl
+48 22 470 03 00
Restauracje

warszawska@hotel.com.pl
szostka@hotel.com.pl
+48 532 745 367, +48 22 470 03 42
Spa

spa.warszawa@hotel.com.pl
+48 22 470 03 71