Historię tych miejsc tworzymy nieprzerwanie
warszawa@hotel.com.pl
v
NAJLEPSZE CENY, NAJLEPSZE OFERTY BOOK ONLINE
Hotel Warszawa > Restauracja Warszawska
Restauracja Warszawska
Godziny otwarcia
poniedziałek - niedziela: 07.00 - 23.00
O Nas

Restauracja Warszawska nawiązuje swoją architekturą, stylem i klimatem do przedwojennych czasów. Duża przeszklona kuchnia, a także otwarta przestrzeń ograniczona jedynie zabytkowymi fundamentami to jedne z wielu cech charakterystycznych, które pozwolą poczuć się tu wyjątkowo. Restauracja oferuje polskie produkty i dania, z nowoczesnym podejściem. Wykwalifikowany zespół kucharzy dokłada wszelkich starań, aby znaleźć najświeższe produkty pochodzące od lokalnych dostawców. Wędliny są produkowane na miejscu, gdzie dojrzewają w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu. Przyjazna atmosfera i przyjemna obsługa, powodują, że restauracja Warszawska to wyjątkowa lokalizacja, by doświadczyć polskiej gościnności.
Menu

Dania naszego menu przygotowywane są z najlepszych półproduktów, dobieranych niezwykle starannie od lokalnych dostawców. Jednym z podstawowych kryteriów jest świeżość. Z tego powodu poszczególne pozycje menu zmieniają się nawet coziennie. Dzięki temu każda wizyta w naszej restauracji wiążę się z niezwykłą podróżą po krainie smaków i zmysłów.
Szef Kuchni

Dariusz Barański - absolwent legendarnej Le Cordon Bleu, która kształci najlepszych kucharzy na świecie. Swój warsztat szlifował w wielu restauracjach na świecie, pod okiem uznanych Szefów Kuchni. Jest odpowiedzialny za sukces Restauarcji Concept 13, mieszczącej się w warszawskim Domu Handlowym Vitkac. Od zawsze stawiał na prostotę i jakość. Podstawą jego kuchni jest odpowiedni dobór produktów. Często sam odpowiada za kontakt z dostawcami i osobiście dba o świeżość półproduktów.
Śniadania

Śniadania w hotelu serwowane są w restauracji Warszawska do stolika. Nie znajdziemy tu tradycyjnego bufetu. Na specjalnie przygotowanych drewnianych deskach znajdziemy świeże produkty, które uzupełnianie jest codziennie zmieniającym się menu z daniami ciepłymi. Szefowie kuchni potrafią zaskoczyć takimi specjałami jak świeże tosty z pieczarkami i jajkami sadzonymi czy filtem z sandacza. Specjalnością kuchni jest również serwowany świeży sok - każdego dnia inny.
Bar

Bar "Warszawska", znajdujący się tuż pod głównym holem, to komfortowe miejsce na relaks lub spotkanie z przyjaciółmi oraz klientami. Doskonała kawa i szeroki wybór win, alkoholi oraz likierów z pewnością zadowoli wszystkich gości. Na końcu sali znajduje się kameralna sala cygarowa. Przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i amatorów cygar.
Galeria